colostrum doplňky stravy a pleťová kosmetika s colostrem
O nás

O nás

Chceme vám nejprve poděkovat za vaši návštěvu našich webových stránek, ceníme si vašeho času, a že jste se rozhodli navštívit právě naše webové stránky. Zde se dozvíte vše o značce holvita® a o colostrum, obsaženém v našich výrobcích a jeho účincích na zdraví. Jsme dlouhodobým odborným prodejcem specifických produktů s obsahem kravského colostra nejvyšší kvality, které nově uvádíme na trh pod značkou holvita® v České republice. Pevně věříme, že Vás naše výrobky zaujmou svou kvalitou.

Jako prodejce Vám nabízíme zaručenou nejvyšší kvalitu našich výrobků, vstřícnost, maximální slušnost a korektnost. Pokud Vám něco nevyhovuje, nebo nejste spokojeni s našimi výrobky, neváhejte nás kontaktovat.

Naše produkty

Vyvinuly jsme a nabízíme řadu produktů, které prodáváme na evropském trhu pod značkou holvita®. Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní doplňky stravy ve formě jak tekutého colostra, tak colostrum ve formě prášku v kapslích. Nekončili jsme, ale u doplňků stravy, a vyvinuli jsme řadu unikátních kosmetických produktů ve formě krémů, tělových mlék, šamponů, sprchových gelů s colostrem a přírodními oleji a extrakty, vhodné prokaždodení péči o pokožku.

Naše výrobky jsou přírodní, neobsahují chemické konzervační látky a neobsahují umělá barviva. Kravské colostrum se skládá z více než 82 účinných látek z nichž většina je bioaktivní a v přírodní rovnováze, kterou nelze napodobit nebo vyrobit v laboratoři, a tak zůstává 100% přírodním produktem.

Více informací o colostru najdete v sekci o holvitě, kde doporučujeme začít pokud jste neměli šanci se setkat s colostrem.

Více informací o produktech holvita® najdete v kategorii produktů.

Naše cíle

Jedním a hlavním cílem je, abychom přispěli k lepšímu pochopení colostra a informovali veřejnost o jeho širokém
a potencionálním použití, v oboru zdraví, kosmetiky a sportu.

Vytvořili jsme tyto webové stránky, aby sloužily jako informační portál o colostru. Najdete zde informace
o colostrum, jeho složení a odkazy na publikované vědecké studie a výzkumy s colostrem, které byly publikovány.

Naše vize

Jedním z překvapivých věcí, o kterých se dozvíte z informací na našich webových stránkách, je rozsáhlé použití colostra
pro podpory zdraví, což může na první pohled znít neuvěřitelně a možná dokonce i podezřele. Bohužel, "věřící", kteří mluví
o colostru jako "zázračné látce", v buzení teto nedůvěry hraji určitě velkou roli. Když se však podíváte na nově publikované vědy zjistíte, jak důležitou roli náš imunitní systém hraje v našem zdraví a jak příznivě ho colostrum ovlivňuje a podporuje.

Mnoho onemocnění a nemocí, se kterými se setkáváme, jsou symptomatická a jsou důsledkem špatně fungujícího imunitního systému. Colostrum je obdivuhodné v tom, ze má schopnost dodat imunitnímu systému novou energii
a zregenerovat tento životně důležitý obraný systém, který hraje tak významnou roli v obranyschopnosti organizmu a zdraví. Tento nový pohled na roli imunitního systému berou na vědomí i lékaři, protože důsledky spatně fungujícího imunitního systému mají dalekosáhlý dopad na zdraví a v neposlední řadě stojí i efektivita finančních nákladů léčení! Tento názor není útokem na medicínu, ale naopak, léčba medicínou je důležitá a kritická tehdy, kdy se náš organismus už není schopen sám s nemocí vyrovnat. Je proto lepší dělat prevenci a podpořit nás imunitní systém, který má úžasné schopnosti se s nemocemi vyrovnávat.

holvita® značka kvality

Kravské colostrum v našich produktech je zpracováno efektivním způsobem, který je šetrný k jeho citlivému obsahu.
Výrobní proces colostra je dle nejvyšší evropské normy DIN-EN-ISO 9001 a hygienických předpisů HACCP a proto můžeme zaručit, že naše colostrum v produktech značky holvita® je té nejvyšší kvality.

Více informací o výrobním procesu našeho colostra najdete zde.

Dále můžete pokračovat ve čtení


Zpět nahoru